top of page
Colorful Modern Geometric Background Desktop Wallpaper.png

MIEJSCE:

Szklarska Poręba, Hotel Bornit

TERMIN: 

01-07.08.2023

KOSZT:

2200 zł

WIEK:

8-18 lat

OBÓZ TANECZNY 2023

Obóz taneczny Fuego łączy moc tańca z zabawą! Zaprosiliśmy czterech topowych instruktorów z wieloletnim stażem, którzy przekażą ogrom wiedzy. Nauczymy się lub udoskonalimy takie style taneczne jak: Hip Hop, Dancehall, Waacking & New Age.

 

Obóz taneczny Fuego to idealna okazja, aby nauczyć się nowych kroków, udoskonalić rytmikę, koordynację czy choreografię, a także poznać innych Fuegowiczów! Przede wszystkim to idealne miejsce na stworzenie wakacyjnych wspomnień & zbudowanie przyjaźni. 

 

Oczywiście na obozie Fuego, taniec to nie wszystko! ;) M.in. w programie znajdują się kręgle, wycieczki piesze, Tie-dye koszulek, mnóstwo gier i zabaw, wspólne wieczory takie jak dyskoteka, ognisko czy wieczór filmowy. Do tego uczestnicy obozu mają nieograniczony dostęp do basenu. 

Cena zawiera: 

 • przejazd i powrót (Lubin - Szklarska Poręba)

 • zajęcia taneczne

 • zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych

 • wyżywienie 3x dziennie + podwieczorek

 • diety: wegetariańska, bezglutenowa i eliminacyjna – w cenie pobytu. *dieta wegańska – dopłata 25,00 pln/osoba/doba

 • opiekę kadry pedagogicznej kwalifikowanej przez kuratorium Oświaty i Wychowania

 • ubezpieczenie NNW

 • nieograniczony dostęp do basenu

 • gry, zabawy & inne atrakcje

 • wycieczki piesze w Szklarskiej Porębie i okolicach

Link do strony hotelu: 

https://www.interferie.pl/interferie-sport-hotel-bornit

Organizatorzy: Studio Tańca "Fuego" Monika Broczek & Ohana Studio Una Dalecka 

Kierownik obozu: Una Dalecka (numer tel. 787-645-280 & e-mail una.dalecka@gmail.com )

Osoby korzystające z dofinansowania z zakładu pracy proszone są o kontakt z kierownikiem obozu. 

Zapisy:

 • ostateczny termin zapisów do 10.03.2023

 • zapisy przyjmujemy mailowo, prosimy wysłać poniższe informacje na una.dalecka@gmail.com:

  • imię & nazwisko dziecka​

  • wiek dziecka

  • numer kontaktowy

  • szczególna dieta (jeżeli dotyczy)

  • dane do faktury

 • liczba miejsc ograniczona!

 • potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia zostanie wysłane w ciągu 48h

 • w przypadku niewystarczającej ilości zgłoszeń, obóz zostanie odwołany - informacja będzie wysłana mailowo do 17.02.2023

Zasady wpłat: 

 • prosimy wpłacać zaliczki po potwierdzeniu odbycia obozu (17.02.2023)

 • dane do przelewu zostaną wysłane mailowo w odpowiedzi na zgłoszenie

 • zaliczka w kwocie 400 zł do 10.03.2023 płatna bezpośrednio przelewem do Hotelu Bornit (bezzwrotna)

 • zaliczka w kwocie 880 zł do 30.04.2023 płatna przelewem do Ohana Studio Una Dalecka

 • końcowe rozliczenie w kwocie 920 zł do 22.07.2023 płatne bezpośrednio do Hotelu Bornit 

Orange Purple Gradient Abstract Shapes Linktree Background.png

Instruktorzy:

Łukasz
Kukulski

łuksi (1).png

Tancerz grupy „Spoko” a zarazem trener i choreograf wielu zespołów w Wolsztynie, Bydgoszczy, Zielonej Górze i Poznaniu. Łącznie szkoli ponad 500 osób rocznie w różnym wieku i poziomie tanecznym. Łukasz wraz z grupą „Spoko” od wielu lat staje na podium na różnych imprezach undergroundowych, takich jak RYTM ULICY, był również mistrzem Polski dwóch federacji (IDO oraz Hip Hop International) oraz wicemistrzem Świata federacji IDO.

 

Reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata w Las Vegas, oraz odbył miesięczne szkolenie w Los Angeles  w  „Debbie Reynolds Dance Studio”  gdzie pobierał lekcje od wybitnych Choreografów, między innymi  takich jak: Kreus Lay, Tony Czar,  Jayson Wright, Gigi Torres, Anthony Thomas, Tricia Miranda, Miss Prissy czy Marty Kudelka. Wraz z grupą spoko współpracuje i szkoli się pod okiem wybitnych instruktorów z Anglii (Ivan Blackstock), Paryża (Alassane Watt, Clara Bajado), Szwajcarii (Peggy Kubler), czy USA (LiL'C, Tweete, Jen 1Luv, Jessica Gaines).

 

Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 1995 roku,  jednak pod skrzydłami  Pana Filipa Czeszyka szkoli się od roku 2001. Obecnie jest nauczycielem w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Poznaniu oraz właścicielem studia tańca CZEBA SIĘ WYLUZOWAĆ. Ponadto współpracował z największymi polskimi stacjami telewizyjnymi: TVP I, TVP II, TVN, Polsat, Disney XD.  Ma na swym koncie realizację choreografii do popularnych programów takich jak Got To Dance – Tylko Taniec, oraz choreografii estradowych dla programu II TVP  - Eska Music Awards 2012. Ulubionymi stylami zaraz za Hip Hop-em jest Krump i Popping.

Superior
Blazzaz

Untitled design (4).png

Superior Blazzaz pochodzi z Kingston na Jamajce. Zaczął tańczyć już w szkole, w wieku 12 lat. Swoją karierę taneczną rozpoczął po ukończeniu szkoły, dołączając do grupy Young Blazers, która przemieniła się w Sopreme Blazzaz. W 2015 r. wspólnie z Sopreme Blazzaz wygrał bardzo popularne zawody Boom Badda Dan. Współpracował z wieloma artystami, m.in. Voicemail, występował w jamajskiej telewizji oraz na konkursie JCDC jako gość specjalny.

 

Stworzył takie kroki jak Who me, Emotional, Dizzy gun i Rifle wave, które są popularne i
tańczone przez tancerzy dancehall na całym świecie. Obecnie popularyzuje authentic
dancehall w Europie i przekazuje historię tego tańca poprzez naukę kroków stylów
poprzedzających dancehall.

Milena
Chwiłka

2-1-K.png

"Jako tancerka miałam styczność z rozmaitymi formami tanecznymi, zaczynając od show dance, przez style streetowe takie jak hip-hop, popping, locking, przechodząc przez 5-letnią podróż po tańcu komercyjnym, jak

i półtorej roczną przygodę z tańcem współczesnym

i technikami klasycznymi.

 

Najtrwalej w moim sercu ulokował się waacking, który pozwala mi na nieskończoną ekspresję. Oprócz tego stylu tańczę także szeroko rozumiany freestyle

z wykorzystaniem różnych nabytych wcześniej podstaw i inspiracji. Prowadzę zajęcia regularne i warsztaty. Waacking nauczył mnie miłości do innych, tolerancji

i przewartościował moje patrzenie

na taniec na zupełnie inną szalę.

Najwięcej radości i satysfakcji daje mi występowanie, podróżowanie i obserwowanie rozwoju community waackingowego, który staram się wspierać organizacją cyklicznych wydarzeń Do That Waack.

 

W trenowaniu waackingu największy nacisk stawiam na 3 elementy ciała: ucho, mózg i serce, czyli na koneksję pomiędzy tym co słyszę w muzyce, tym co czuję i tym, co pokazuje moje ciało. Jako nauczyciel wiele uwagi i troski poświęcam swoim uczniom także prywatnie."

Artur
Stańczuk

łuksi (2).png

Dwukrotny mistrz polski hip hop solo mężczyzn. Finalista programu You Can Shake dla TVN Player. Z ekipą East Side Crew dotarł do finału World of Dance Polska. Były członek ekipy East Side Crew - wielokrotnych medalistów Polski, Europy i Świata w hip hop’ie.

Jego choreografię to przede wszystkim mieszanka new age, hip hop oraz commercial. Często wplata mocne zatrzymania i elementy poppingu. Instruktor i choreograf w warszawskiej szkole tańce East Side Dance Academy.

Występuje na największych scenach koncertowych w Polsce. Tańczył między innymi z takimi gwiazdami jak Margaret, Beata Kozidrak, Kayah i wiele innych. Uczestniczył w teledyskach np. Natalii Nykiel. Ma na koncie również support taneczny w programach telewizyjnych takich jak „Sylwestrowa Moc Przebojów” czy „Twoja twarz brzmi znajomo”.

bottom of page