Dzień Otwarty - Zapisy & Zajęcia próbne

Zapraszamy rodziców, dzieci & młodzież na Dzień Otwarty!

Jest to spotkanie organizacyjne, gdzie poznacie kim jesteśmy i jak działamy. Na koniec spotkania będzie omówiony regulamin, zasady w naszej szkole, oraz odbędą się darmowe zajęcia próbne dla wszystkich chętnych.

Zajęcia dla nowych grup ruszają 14.09.2021.

Prosimy również pamiętać, że tym roku obowiązują zapisy przez Internet.

***Aby wejść na spotkanie, obowiązuje założenie maseczki ochronnej. Prosimy zarezerwować ok. 2 godz na spotkanie i zajęcia. Ze względu na aktualną sytuację, jednocześnie może wejść ograniczona ilość osób do sali. Wypadku dużej ilości osób spotkanie będzie podzielone na tury. __________________________________

GDZIE: CK Muza, Sala Kameralna KIEDY: 13.09 o godz. 17.00 __________________________________

Oferujemy zajęcia: - Hip-Hop / New Age - Modern Jazz - Taniec Nowoczesny z Elementami Baletu (5-7 lat) - Dancehall & Afro - Rozciąganie

Zajęcia dzielimy na dwa rodzaje grup: - Otwarte (osoby początkujące) - Zamknięte (Średnio-zaawansowane & zaawansowane - są to grupy które trenują razem od kilku sezonów) __________________________________

Informacje udzielane są mailowo: kontakt@fuego.szkola.pl oraz telefonicznie: 695 750 521

*Opis zajęć: www.fuego.szkola.pl/zajecia *Grafik: www.fuego.szkola.pl/grafik *Zapisy: www.fuego.szkola.pl/zapisz-sie __________________________________

DO ZOBACZENIA