Opcja zajęć Online & nowe zasady związane z COVID-19


👋 W tym poście poruszamy dwa tematy: możliwość zajęć online oraz środki ostrożności, które obowiązują na zajęciach.

🔸 Jeżeli jesteś rodzicem, który nie jest gotowy wysłać swoje dziecko na zajęcia stacjonarne, jesteśmy przygotowani prowadzić zajęcia na żywo przez Internet w trakcie normalnych zajęć, zgodnie z grafikiem. Prosimy o kontakt mailowy lub na Messengerze. Jeżeli zbierzemy wystarczającą liczbę osób, dodatkowo do zajęć stacjonarnych zapewnimy również zajęcia online. 📩📩📩

🔸 Wraz z CK „Muza”, robimy wszystko, aby zajęcia były bezpieczne. Zawsze stawiamy zdrowie naszych uczestników na pierwszym miejscu. Zgodnie z zaleceniami ministerstwa poniżej znajdujące się środki ostrożności, będą wciąż stosowane w naszym studio i w CK Muza.


✔️ Przed wejściem do CK Muza i przed wejściem na salę dezynfekujemy ręce 🤲🤲🤲

✔️ Szatnie, sale i wszystkie powierzchnie są dezynfekowane codziennie 💎💎💎

✔️ Przychodzimy bez osób towarzyszących - opiekun może przyprowadzić dziecko, ale aby uniknąć gromadzenia się, nie czekamy w korytarzach CK Muza. Przychodzimy na godzinę rozpoczęcia 🕓🕓🕓 (restauracja jest otwarta i dostępna).

✔️ Toalety są dostępne i regularnie dezynfekowane 🧼🧼🧼

✔️ Stosujemy 10 minut przerwy między zajęciami, aby ją przewietrzyć i dezynfekować 💨💨💨

✔️ Prosimy, aby dzieci, które mają objawy przeziębienia lub grypy pozostały w domu 🤧🤒 Na bieżąco śledzimy wszelkie wiadomości oraz rozporządzenia od ministerstwa zdrowie. Wypadku nowych rozporządzeń, będziemy informować Państwo i naszych uczestników.

Zadzwoń

Monika Broczek | +48 695-75-05-21

Centrum Kultury Muza

Armii Krajowej 1, 59-300 Lubin