top of page

RUSZŁY ZAPISY 2023/24

Zaktualizowano: 29 sie 2023

Ruszyły zapisy! OBOWIĄZKOWO WSZYSCY ZAPISUJĄ SIĘ ONLINE - nowe osoby chcące zapisać się do STF & powracający tancerze.

Dlaczego? Łączymy siły z systemem Active Now który będzie Wam służył do komunikacji w spawie Waszych zajęć.


JAK DZIAŁAJĄ ZAPISY? ***odświeżamy przeglądarkę 1. Wypełniamy formularz na każde zajęcia www.fuego.szkola.pl/zapisz-sie. 1 formularz = 1 zajęcia. (np. grupy z treningami 2 x w tygodniu wypełniają dwa razy formularz, osobno na każdy dzień treningu). 2. Czekamy na mail zwrotny z potwierdzeniem & linkiem do rejestracji. 3. Rejestrujemy się na Active Now. 4. Oprócz zapisów online NOWE osoby przychodzą na DZIEŃ OTWARTY (spotkanie organizacyjne & zajęcia próbne dla chętnych) – 4 września, godz. 17.00 (CK Muza).


2 ważne daty 04 września: DZIEŃ OTWARTY - zajęcia próbne & spotkanie organizacyjne dla wszystkich nowych uczestników. Odbędzie się w Centrum Kultury „Muza” o godz. 17.00. 05 września: Zgodnie z grafikiem ruszają zajęcia dla wszystkich grup.


NABÓR Aktualnie trwa nabór do nowych (początkujących) grup ruszające w tym sezonie:

  • Hip Hop & Choreografia

  • Freestyle

  • Modern Jazz

  • Kontakt Improwizacja

  • Akrobatyka

  • Balet & Taniec Nowoczesny (dla najmłodszych)

  • Hip-Hop & Taniec Nowoczesny (dla najmłodszych)

  • Dancehall

  • Ladies + (Dancehall & Sexy Dance!)

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Pozdrawiamy, Zespół STF


_____________ kontakt@fuego.szkola.pl 695750521コメント


bottom of page