top of page

WARSZTATY - ARTUR STAŃCZUK


Pierwszy raz w Lubinie, pierwszy raz w Fuego! Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty z Arturem Stańczuk!!! Będzie ogień!


Kiedy: 27.11.2022 Gdzie: Centrum Kultury Muza w Lubinie Koszt: Info u Uny Daleckiej Zapisy: uwabinski@gmail.com lub bezpośrednio u Uny Daleckiej


Plan Jazdy: 10.30-11.30 | Dzieci (8-10 lat) klasa 1 11.45-12.45 | Młodzież (11+ lat) klasa 1 12.45-13.45 | Młodzież (11+ lat) klasa 2 14.00-15.00 | Dzieci (8-10 lat) klasa 2 15.15-16.30 | Młodzież (zespoły) klasa 1 16.45-18.00 | Młodzież (zespoły) klasa 2 *Każda grupa ma dwa zajęcia **Warsztaty są dla grup średnio-zaawansowanych i zaawansowanych


ARTUR STAŃCZUK

Dwukrotny mistrz polski hip hop solo mężczyzn. Finalista programu You Can Shake dla TVN Player. Z ekipą East Side Crew dotarł do finału World of Dance Polska. Były członek ekipy East Side Crew - wielokrotnych medalistów Polski, Europy i Świata w hip hop’ie.

Jego choreografię to przede wszystkim mieszanka new age, hip hop oraz commercial. Często wplata mocne zatrzymania i elementy poppingu. Instruktor i choreograf w warszawskiej szkole tańce East Side Dance Academy.

Występuje na największych scenach koncertowych w Polsce. Tańczył między innymi z takimi gwiazdami jak Margaret, Beata Kozidrak, Kayah i wiele innych. Uczestniczył w teledyskach np. Natalii Nykiel. Ma na koncie również support taneczny w programach telewizyjnych takich jak „Sylwestrowa Moc Przebojów” czy „Twoja twarz brzmi znajomo”.

bottom of page