WEEKEND TANECZNY - Odrabiamy zajęcia MarcoweREZERWUJEMY 17-18.10.2020!!! Zachęcamy, aby wszyscy spróbowali każdego stylu! Czyli? Nawet jak nie jest napisana wasza grupy przy danych zajęciach, możemy się na nie zapisać według wieku i poziomu zaawansowania.

Zajęcia są dla tancerzy, którzy tańczyli w sezonie 2019-2020 - odrabiamy zajęcia Marcowe. ️️️ ️️ Zapisy będą zbierane podczas zajęć lub u Pani Moniki *Pierwszeństwo na zajęcia ma dana grupa

**W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Działamy normalnie, bez zmian.

Kochani – Zgodnie z rozporządzeniem, nasza szkoła tańca Studio Tańca Fuego pozostaje otwarta, zajęcia nadal się odbywają. Dzisiejsze zajęcia & jutrzejszy Weekend Taneczny odbywa się według grafiku. Od

Zadzwoń

Monika Broczek | +48 695-75-05-21

Centrum Kultury Muza

Armii Krajowej 1, 59-300 Lubin