top of page

ZAPISY NA OBÓZ LETNI!

OBÓZ TANECZNY 2023


Obóz taneczny Fuego łączy moc tańca z zabawą! Zaprosiliśmy czterech topowych instruktorów z wieloletnim stażem, którzy przekażą ogrom wiedzy. Nauczymy się lub udoskonalimy takie style taneczne jak: Hip Hop, Dancehall, Waacking & New Age. Obóz taneczny Fuego to idealna okazja, aby nauczyć się nowych kroków, udoskonalić rytmikę, koordynację czy choreografię, a także poznać innych Fuegowiczów! Przede wszystkim to idealne miejsce na stworzenie wakacyjnych wspomnień & zbudowanie przyjaźni. Oczywiście na obozie Fuego, taniec to nie wszystko! ;) M.in. w programie znajdują się kręgle, wycieczki piesze, Tie-dye koszulek, mnóstwo gier i zabaw, wspólne wieczory takie jak dyskoteka, ognisko czy wieczór filmowy. Do tego uczestnicy obozu mają nieograniczony dostęp do basenu.


WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY & OFERTĘ ZNAJDĄ PAŃSTWO TUTAJ.

bottom of page