WITAJ W RODZINIE FUEGO

19 LAT DOŚWIADCZENIA

SZACZUNEK | POKORA | PRACOWITOŚĆ

Poznaj naszych ludzi!

Studio Tańca „ Fuego” zostało założone w 2003 roku przez Monikę Broczek.

Prowadzi je do dnia dzisiejszego w Centrum Kultury „Muza” w Lubinie.

Przez wiele lat zmieniało się wraz z panującymi trendami tanecznymi, aby dawać dzieciom to, czego pragnęły.

Od początku swojego istnienia obok zajęć najważniejsza w studio była i jest przyjazna atmosfera, wzajemny szacunek, pokora i pracowitość. Dlaczego? Ponieważ wiemy, że zajęcia taneczne nie tylko kształtują tancerzy na najwyższym poziomie, lecz budują mocnych, dyscyplinowanych, wrażliwych i otwartych ludzi.

Obecnie szkoła stawia na różnorodność. Można się u nas nauczyć wielu stylów tanecznych, aby w przyszłości być tancerzem wszechstronnym a nie ograniczonym na jedną technikę.

W grafiku znajdziecie takie zajęcia jak: Hip-Hop, Modern Jazz, Dancehall, Kontakt & Improwizacja, Taniec Nowoczesny & Hip Hop, Taniec Nowoczesny & Balet oraz zajęcia akrobatyczne.
To od Was zależy jakie zajęcia wybierzecie i ile godzin chcecie poświęcić na taniec.
W Studio działają grupy podstawowe oraz zaawansowane(zespoły) , dzięki którym taniec możecie traktować jako aktywne spędzenie czasu wolnego lub stopień do kariery tanecznej.

Staramy się, aby naszą kadrę stanowili ludzie z wiedzą pedagogiczną i pasją do pracy, aby móc nią zarażać swoich podopiecznych. W czasie roku szkolnego Nasze grupy biorą udział w pokazach tanecznych, koncertach oraz turniejach. Dodatkowo szkolimy się w wakacje, wyjeżdżając na obozy taneczne oraz weekendowo organizując warsztaty ze znanymi tancerzami.

Wszyscy tworzymy jeden Team, do którego i Ty możesz dołączyć.

Zapraszamy na nasze social media:

• Facebook - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg